پنجشنبه بیست و سوم مهر

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است پنج شنبه, ۲۳ مهر, ۱۳۹۴ در ساعت ۰۹:۴۸
برحسب عادت این ساعت بیولوژیک بدن ما رو روز تعطیل هم ساعت شش و نیم بیدار کرد.منتهی کی حال داشت از تخت بره بیرون؟!
یه ذره غلت و واغلت زدم و یه ذره خندوانه آنلاین دیدم و دیدم اینجوری نمیشه!باس برم چایی بخورم.خوابالو و با موهای مهوش پریوش در هوا رفتم چایی دم کنم.از اونجایی که بابام توی قوری استیل و خیلی کمرنگ و آب زیپویی چایی دم می کنه، روزهای تعطیل دو نوع سرو چایی در منزل داریم:چایی بابا دم، دم شده در قوری استیل و خیلی آب زیپو طوری و چایی ندا دم، دم شده در قوری سرامیکی، که علاوه بر چایی مقداری چایی معطر مهرگیاه یا هل یا دارچین یا عرق بهارنارنج یا خود بهار نارنج هم باهاش مخلوط میشه!
خلاصه خوابالو با اهالی منزل سلام علیک کردم و رفتم چایی دم کنم.چایی رو دم کردم و دیدم نمیتونم سرپا وایسم و باید برم دوباره افقی شم تا چایی دم بکشه!
اومدم توی تخت و همینجور که لحاف رو می کشیدم روی سر و کله م، فکر کردم این چایی که دم کردم یه جوری بود و خلاصه سامتینگ ایز رانگ!
پروسه رو یه بار دیگه ویدیو چک کردم و دیدم به به، اونی که من دم کردم چرا سفید بود؟!یهو دوزاری افتاد که اونی که من دم کردم نمک بوده!!!!
یعنی به علت همجواری ظرف نمک و چایی روی کابینت و خوابالوده بودن اینجانب، من نمک دم کردم!!!
نیس که نمک و چایی خیلی هم شبیه هم هستن!!!!
نگران نباشید، رفتم قوری آب نمک رو خالی کردم و چایی دم کردم!
البته آب نمک رو گذاشتم خنک بشه و بعدا ازش با کاربری دارویی و به عنوان قرقره برای گلو استفاده کنم!


یک نظر لـ پنجشنبه بیست و سوم مهر

  1. فلرتیشیا توسط:

    ۲۵ مهر, ۱۳۹۴ در ساعت ۱۸:۲۷

    عزیزم نقل مکانت به این خونه ی جدید رو خیلی تبریک میگم. آرزو می کنم اینجا همیشه برامون از خوبی و خوشی بنویسی. بازم خیلی تبریک میگم که اونقدر شهامت داری که با اسم خودت بنویسی.
    یه تبریک خیلی بزرگتر هم برای تولدت… با اینکه من 12 روز تاخیر دارم. اما باور کن 13 مهر یادم بود، یعنی تولدت هیچوقت فراموشم نمیشه. شب هم اومدم برات کامنت تبریک بذارم اما وبلاگت باز نمیشد. نت من مشکل داشت. به هر حال برات بهترین ها رو آرزو می کنم ندا جانم. نمی دونم چرا من فکر می کردم اسمت با “م” شروع میشه و به “الف” ختم میشه. :)) ایشالا همیشه شاد و سلامت باشی در کنار عزیزانت.

دیدگاه‌تان را بنویسید: