بایگانی دی, ۱۳۹۱

بیسکوییت کرمدار با طعم قهوه

شنبه, ۹ دی, ۱۳۹۱

رسپی اصلی این بیسکوییت رو یکی از دوستای خیلی عزیزم بهم داد.منتهی من موقع درست کردن تغییر و تحولات هم در میزان مواد و هم در طرزتهیه درش ایجاد کردم.اصل رسپی اینجوری بود که بیسکوییتها رو بعد از پختن، روشون رو با کرم قهوه پر می کنیم و روی کرم قهوه شکلات قهوه ای آب شده میریزیم.منتهی من در یک اقدام انتحاری اون رسپی رو تبدیل به بیسکوییت کرمدار به صورت لقمه ای کردم!

ادامه مطلب»

موس انار

یکشنبه, ۲۶ آذر, ۱۳۹۱

این دسر رو چند روز پیش درست کردم و بردم مهمونی.متاسفانه عکس بهتری ازش ندارم.ولی مزه ش خیلی خوبه.یه دسر سه لایه ای و خوشمزه!

ادامه مطلب»

شوکوبیس

یکشنبه, ۲۶ آذر, ۱۳۹۱

سال اول دبیرستان اگه اشتباه نکنم باید 4 واحد درس اختیاری برمیداشتیم و من که از همون موقع عشق آشپزی و اینا بودم، واحد آشپزی رو برداشتم.این رسپی رو از اون موقع دارم و حدود 15-16 سالی هست که با ترکیبات مختلف به خورد دوستان و آشنایان دادم و الان دیگه تقریبا حکم امضای من رو داره.خیلی راحته و سریع آماده میشه و از همه مهمتر اینکه خیلیم خوشمزه س!البته توی خیلی سایتهای دیگه هم دیدم که هست.

ادامه مطلب»

ژله تزئینی

یکشنبه, ۲۶ آذر, ۱۳۹۱

درست کردن این ژله های گوگولی مگولی از آب خوردن هم راحت تره.خیلیم قشنگه و نه تنها بچه ها، بلکه بزرگترها رو هم سر ذوق میاره!

ادامه مطلب»

کیک ساده

جمعه, ۱۷ آذر, ۱۳۹۱

این کیک خیلی راحت درست میشه و خیلی هم خوشگل و خوشمزه س!

میشه برای روش یه سس شکلات هم درست کرد و ریخت(البته من این کار رو نکردم).میشه با خامه خوردش.خودش هم به تنهایی با چایی خیلی میچسبه!

ادامه مطلب»